Kim jesteśmy i dlaczego warto kupić mieszkanie właśnie od nas?

Słowackiego 42 to inwestycja, którą realizuje ER-BRUK, lokalna firma z dwudziestoletnim doświadczeniem i milionowymi realizacjami na koncie. Dlaczego warto nam zaufać?

Zakup mieszkania to poważna decyzja. Warto wszystko trzy razy przeliczyć, rozważyć i sprawdzić. Dobrze jest, gdy możemy podpisać umowę z kimś, komu można ufać. Dla kogo nie jesteśmy tylko kolejną pozycją w tabelce sprzedaży.

TAK WŁAŚNIE DZIAŁA ER-BRUK

Nie jesteśmy korporacją z drugiej części Polski, która wybrała sobie Ciechocinek na lokalizację kolejnej inwestycji. Nasza firma od 20 lat działa na lokalnym rynku. Siedzibę główną mamy we Włocławku, ale pracujemy też w okolicach Ciechocinka, Lipna, Torunia, Rypina, Bydgoszczy, Płocka oraz wielu innych miejscowości.

Firmę prowadzi Karen Avetisyan, pochodzący z Armenii, ale od dziesięcioleci żyjący i pracujący w Polsce. W ciągu tych 20 lat udało się nam ułożyć ponad 380.000 metrów kwadratowych kostki brukowej, zbudowaliśmy wiele obiektów użyteczności publicznej oraz domów jedno- i wielorodzinnych. Krok po kroku budowaliśmy swoją pozycję na lokalnym rynku, aż w końcu staliśmy się jednym z lokalnych liderów na rynku budowlanym. 

Stawiamy na ciężką pracę, wysoką jakość usług i uczciwość. Kiedy tylko podajemy sobie ręce, macie pewność, że wszystko, co ustaliliśmy, zostanie zrealizowane. 

INWESTYCJA PRZY SŁOWACKIEGO 42

Składająca się z trzech budynków inwestycja przy Słowackiego 42 w Ciechocinku to kolejny, naturalny krok w rozwoju naszej firmy. Do tej pory budowaliśmy dla innych, teraz sprzedajemy mieszkania pod własnym szyldem, biorąc za nie pełną odpowiedzialność. Dlaczego?

Bo zauważyliśmy, że pewne rzeczy jesteśmy w stanie zrobić po prostu lepiej niż inni. Pracując w tej branży przez dwie dekady zdobyliśmy doświadczenie i postanowiliśmy zbudować mieszkania, w których sami chcielibyśmy zamieszkać. 

Stawiamy więc na wysoki standard i wygodę. Budynki wyposażone są w windę, każde mieszkanie w klimatyzację indywidualną, a w podziemiach zlokalizowaliśmy garaże oraz komórki lokatorskie. Przyjęliśmy też założenie, że stawiamy na solidne materiały. Wiemy, że mieszania kupowane są na dziesięciolecia i nie możemy sobie pozwolić na to, by wyglądały pięknie tylko przez okres gwarancji. 

Jesteśmy lokalną firmą, dlatego zależy nam na tym, byście byli po prostu zadowoleni z nowego osiedla. Wiemy, że wypuszczając fuszerkę ryzykowalibyśmy mozolnie budowaną przez dwadzieścia lat reputację. Na to na pewno sobie nie pozwolimy.

DZIAŁAMY ZGODNIE Z USTAWĄ DEWELOPERSKĄ

Jak na dewelopera jesteśmy wciąż stosunkowo niewielką firmą. Czy bezpieczne jest powierzenie nam oszczędności życia? Oczywiście, że tak! Tak, jak najwięksi gracze na rynku, pracujemy w oparciu o ustawę deweloperską. Otwieramy rachunki powiernicze dla naszej inwestycji, dzięki czemu Wasze wpłaty są zabezpieczone i objęte pełną kontrolą. 

Aby sprzedać Wam mieszkanie musimy więc spełnić te same wymogi zabezpieczenia kapitału, co największe korporacje. Wybierając nas macie jednak pewność, że otrzymacie mieszkanie wysokiej jakości, takie, którego nie będziemy musieli się potem wstydzić. No i wiecie też, że podatki od zapłaconych przez Was pieniędzy zostaną w okolicy, przekładając się na lepsze drogi, chodniki czy ścieżki rowerowe. 

Brzmi rozsądnie? Wypełnij formularz poniżej lub na stronie https://slowackiego42.pl/apartamenty/ i otrzymaj ofertę mieszkania dla swojej rodziny!

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami
  T E L E F O N :

  +48 602 444 138

  E M A I L :

  biuro@slowackiego42.pl

  Nasze biuro jest otwarte od godziny 8:00 do 16:00.
  Kontakt telefoniczny do godziny 18:00