Czy warto spędzić jesień życia w Ciechocinku?

Ciechocinek to jeden z najpopularniejszych kierunków wypoczynkowych wśród polskich seniorów. Czy warto zamieszkać tu na emeryturze na stałe?

Sprzyjający zdrowiu mikroklimat, zabiegi medyczne na najwyższym europejskim poziomie oraz legendarne „fajfy” – Ciechocinek z pewnością jest miejscem, gdzie można miło spędzić czas w dojrzałym wieku. Dlaczego warto zamieszkać tu na stałe?

CIECHOCINEK = DOBRE SAMOPOCZUCIE

O specyficznym ciechocińskim mikroklimacie i warunkach, które sprzyjają zachowaniu witalności i powrotowi do pełni sił napisano już wiele. Nie ma przypadku, że tak wiele osób przyjeżdża tu, by podratować zdrowie. 

Spędzenie tu tygodnia czy dwóch, raz w roku, da oczywiście wyraźny efekt prozdrowotny. Nieporównywalny jednak do sytuacji, w której moglibyśmy przemieszkać tu większość roku lub chociaż sezonu letniego. A to, jeśli nie chcemy narażać się na kolosalne koszty, wymagałoby własnego lokum w Ciechocinku.

Tu z pomocą przychodzimy my. Przy Słowackiego 42 znajdziecie komfortowe apartamenty – z garażem podziemnym, windą oraz indywidualną klimatyzacją w każdym mieszkaniu. Można tu żyć wygodnie i tanio, korzystając z uroków Ciechocinka przez cały rok.

CIECHOCINEK = DOBRE TOWARZYSTWO

Ciechocinek rocznie odwiedza około 120 tysięcy kuracjuszy. W miejscowych kawiarniach i parkach życie tętni przez cały rok, a jednak nadal panuje tu cisza i spokój. To wymarzona przestrzeń dla osób lubiących towarzystwo. Nie chodzi tu tylko o legendarne „fajfy”, w czasie których można poznać innych ludzi i potańczyć w miłym towarzystwie. 

To także masa atrakcji i aktywności skierowanych do seniorów, odbywających się tu przez okrągły rok. Jeśli ktoś nie chce na emeryturze zaszyć się tylko w czterech ścianach, to Ciechocinek z pewnością jest miejscem, które pomoże mu się przed tym obronić.

Nie chcesz przeprowadzać się tuż na stałe? Inwestycję przy Słowackiego 42 możesz potraktować spokojnie jako tzw. drugi dom. Przyjeżdżać tu na weekendy, wakacje, ferie… czy to prostu, kiedy masz na to czas i ochotę. Kto powiedział, że na emeryturze nie możesz po prostu cieszyć się życiem i spędzać go po swojemu?

CIECHOCINEK = DOBRA INWESTYCJA

Jeśli nie planujesz mieszkać w Ciechocinku na stałe, to możesz potraktować mieszkanie przy Słowackiego 42 jako inwestycję. Pozwoli ona uchronić Twoje oszczędności przed inflacją i do Ci możliwość dodatkowego zarobku.

Ciechocinek odwiedza rocznie ok. 600 tys. turystów. Znalezienie tu wolnego lokum nie jest w sezonie wcale takie proste. Dlaczego by nie wykorzystać własnego mieszkania do zarobienia dodatkowego grosza, wynajmując je – choćby znajomym i rodzinie? 

Może się wtedy okazać, że pobyty w Ciechocinku nic Cię nie kosztują. A kiedy jesteś w domu, Twoje ciechocińskie mieszkanie nie tylko nie generuje kosztów, ale jeszcze na siebie zarabia. 

CIECHOCINEK = SŁOWACKIEGO 42

Trzy bloki przy Słowackiego 42 składają się na 90 mieszkań o różnych metrażach, od 28,49 do 66,11 m². 22 spośród nich to lokale jednopokojowe, 28 – dwupokojowe, a 40 – trzypokojowe. Ponieważ sprzedaż apartamentów już ruszyła, warto poznać inwestycję już dziś. 

Jeśli chcesz otrzymać ofertę na interesujące Cię mieszkanie, wypełnij formularz pod tekstem lub po prostu zadzwoń pod numer 602 444 138!

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami
  T E L E F O N :

  +48 602 444 138

  E M A I L :

  biuro@slowackiego42.pl

  Nasze biuro jest otwarte od godziny 8:00 do 16:00.
  Kontakt telefoniczny do godziny 18:00